Yemeyenin malını yerler yakışıklı beni kaybettin

Yemeyenin malını yerler yakışıklı beni kaybettin

Arkadaşımın evine her hafta sonu gidiyordum onlar bana alıştığı için çekinmiyordum ama evdeki erişkin erkek beni etkiliyordu belki de onun prof seksine güveniyordum beni tatmin edecek erkeği bulduğumu çeşitlilik edince adamla iletişimimi artırdım oda ondan etkilendiğimi çeşitlilik edince direk belirtti seni becermemi istiyorsun dimi dedi

Ben de sürpriz yapayım dedim ve pastaneden tatlı alarak Şule’lere hakikat yola koyuldum. Belli Bir Zaman yakası açık bir body giymiştim ama sadece eğilince çok açık ortaya geldiği belli oluyordu. Bu şekilde Şule’lerin kapısına gittim. Ama kapıyı açan Vedat Amca’ydı ve üstünde sadece şort vardı üstü de çıplaktı. Şule’nin evde olmadığını istersem içeride bekleyebileceğimi belirtti . Tatlıyı da vererek içeriye geçtim. Vedat amca ile her zamanki sohbetimize başladık. Ama Vedat amcanın gözü sürekli göğüslerime kayıyordu. Derken gazetede bir bilgi konusunda konuşmaya başladık. Haberde bir tecavüz haberiydi. Bana o anda pat diye hiç biriyle yattın mı diye söyleşi etti . Şok oldum utandım.

Ben ona ek olarak önce biriyle yattığımı anlattım. O arada DVD’yi açtı ve televizyonu görünce ek olarak da şok oldum. Ekranda 2 kız birbirini yalıyordu Vedat Amca porno izliyordu . Benim yanımda videoyu izlemeye benzer ritimde aynı ritimde devam etti ben öylece oturuyordum. Vedat amcanın siki ise yavaş yavaş dikleşiyordu. Bana dönüp seni sikmemi istiyorsun değil mi dedi? Ben kalakaldım kocaman ihtimalle erkek beynimi okuyordu. Hemen üstüme atladı ve dudaklarıma yapıştı. Dudaklarımı ısırıyor ve boynumu yalıyordu. Ben de kendimi bu işe kaptırdım. Bir çırpıda üzerimi çıkardı ve meme uçlarımı ısırmaya başladı. Vedat amca yılların tecrübesi ile çok süper yalıyordu. Yavaş yavaş göbeğime indi yalayarak. Pantolonuma kadar geldi ve yavaş yavaş pantolonumun düğmelerini açarak çıkardı.

Daha sonra külotumun üzerinden amımı koklamaya başladı. bacaklarım yerden kesiliyor çıldıracak gibi oluyordum. Külotumu çıkarıp amımı yalamaya başladı. Amımın suları bacaklarımdan süzülüyordu o kadar çok zevk alıyordum. Bacaklarımdan süzülen suları yalıyor sonra dili ile amıma kadar çıkıp dilini amımın içine sokuyordu. Müthiş bir şeydi. Dili amıma girince ohhhh diye bir ses çıkardım. Zevkten kudurmuş köpek gibi sikilmek istiyordum. Onun siki de çok dikleşmiş şortu delecek gibi duruyordu. Ben de şortunu indirip yalamaya kalktım ama midem bulandı yapamadım. O da anlayış gösterip beni hemen yere yatırdı. Amımı ortaya ortaya ortaya çıkarmak için bacaklarımı öyle bir açtı ki amım yırtılacak sandım. Gir içime artık dayanamıyorum dedim. Sikini amıma bir kere de soktu. Bu önce değildi ama canım çok yanmıştı.

Yorum yapın